Uşak Namaz Vakitleri
Öğle VAKTİNE KALAN SÜRE

07:42 saat

16 July 2024

9 Muharrem 1446
Kim bir hastayı veya Allah için sevdiği kardeşini ziyaret ederse, bir melek, ona şöyle nidâ eder: "Ne iyi yaptın, yürüdüğün yol ne hoş, (bu ziyaretle) Cennet’te kendine bir köşk hazırladın!" (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:59

Güneş

05:44

Öğle

13:14

İkindi

17:07

Akşam

20:33

Yatsı

22:11

Uşak Namaz Vakitleri

Uşak Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
16 Jul Tue 9 Muharrem 1446 03:59 05:44 13:14 17:07 20:33 22:11
17 Jul Wed 10 Muharrem 1446 04:00 05:45 13:14 17:07 20:33 22:10
18 Jul Thu 11 Muharrem 1446 04:01 05:45 13:14 17:07 20:32 22:09
19 Jul Fri 12 Muharrem 1446 04:02 05:46 13:14 17:07 20:31 22:08
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 04:03 05:47 13:14 17:07 20:31 22:07
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 04:05 05:48 13:14 17:07 20:30 22:06
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 04:06 05:49 13:14 17:07 20:29 22:05
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 04:07 05:49 13:14 17:06 20:28 22:03
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 04:08 05:50 13:14 17:06 20:28 22:02
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 04:10 05:51 13:14 17:06 20:27 22:01
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 04:11 05:52 13:14 17:06 20:26 22:00
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:12 05:53 13:14 17:06 20:25 21:59
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:14 05:54 13:14 17:05 20:24 21:57
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:15 05:54 13:14 17:05 20:23 21:56
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:16 05:55 13:14 17:05 20:22 21:55
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:18 05:56 13:14 17:05 20:22 21:53
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:19 05:57 13:14 17:04 20:21 21:52
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:20 05:58 13:14 17:04 20:20 21:50
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:22 05:59 13:14 17:04 20:18 21:49
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:23 06:00 13:14 17:03 20:17 21:47
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:24 06:01 13:13 17:03 20:16 21:46
6 Aug Tue 30 Muharrem 1446 04:26 06:01 13:13 17:03 20:15 21:44
7 Aug Wed 1 Safer 1446 04:27 06:02 13:13 17:02 20:14 21:43
8 Aug Thu 2 Safer 1446 04:28 06:03 13:13 17:02 20:13 21:41
9 Aug Fri 3 Safer 1446 04:30 06:04 13:13 17:01 20:12 21:40
10 Aug Sat 4 Safer 1446 04:31 06:05 13:13 17:01 20:11 21:38
11 Aug Sun 5 Safer 1446 04:32 06:06 13:13 17:00 20:09 21:37
12 Aug Mon 6 Safer 1446 04:34 06:07 13:12 17:00 20:08 21:35
13 Aug Tue 7 Safer 1446 04:35 06:08 13:12 16:59 20:07 21:33
14 Aug Wed 8 Safer 1446 04:36 06:09 13:12 16:59 20:06 21:32
15 Aug Thu 9 Safer 1446 04:38 06:10 13:12 16:58 20:04 21:30