14 saat önce Gündem

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla şehitliklerimize ziyaret gerçekleştirerek mezarlarına çiçek bırakıldı, dualar edildi.

3 gün önce Gündem

Uşak Belediyesi tarafından kentte ilk defa düzenlenecek olan Uluslararası Tarhana Festivali, yüz yıllardır Uşak’ta hemen her evde yapılan tarhananın dünya çapında tanınmasına olanak sağlayacak bir etkinliği beraberinde getiriyor.

3 gün önce Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, (MGM) yurdun büyük bir bölümünde etkili olacak yağışlı hava konusunda uyarılarda bulundu. Özellikle kuzey ve iç kesimlerde yağışların kuvvetli olması bekleniyor.

3 gün önce Spor

Galatasaray ile Beşiktaş arasındaki Türkcell Süper Kupa maçı, 3 Ağustos Cumartesi günü saat 20.45'te Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak.

4 gün önce Gündem

Bugün Uşak Belediye Başkanlığında düzenlenen törende Uşakspor A.Ş. Ural Aküzüm'den devralınarak Uşak Halkına kazandırıldı. Uşak Spor'un yeni dönemdeki Başkanı İş insanı Necati Köksal oldu.

4 gün önce Kültürel

Uşak Belediyesi tarafından düzenlenen Uluslararası Uşak Tarhana Festivali vatandaşlarla buluşmak için gün sayıyor.

4 gün önce Asayiş

Milli Savunma Bakanlığı, yılın başından itibaren Irak ve Suriye'nin kuzeyinde gerçekleştirilen operasyonlarla 1355 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

6 gün önce Gündem

Kentte gerçekleştirmeyi planladıkları önemli projeler hakkında konuşan Başkan Yalım, esnafa önemli yatırımlar hakkında çeşitli müjdeler verdi.

6 gün önce Gündem

Meteoroloji hem sıcaklık artışı hem de sağanak yağış ve sel için uyardı.

6 gün önce Gündem

Uşak Belediyesi’nin Halk Ekmek ve Kısa Süre Önce Satışına Başladığı Temiz İçerikli Halk Süt Projesinin Ardından Vatandaşa Müjdelediği Halk Yumurta; Kentin Çeşitli Noktalarında Vatandaşla Buluşmaya Başladı.