3 gün önce Gündem

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım ve Tüm-Yerel Sen yetkilileri arasında belediyede çalışan memurlara her ay sosyal denge tazminatı ödenmesi için protokol imzalandı.

4 gün önce Gündem

Trabzon’da üç mahalleyi bir araya getiren, Kurucu Başkan Nizamettin Bilici’nin aday olmadığı Karaçam Uzuntarla Köknar Eğitim ve Yenilik Derneği (KUKDER) 1. Genel Kurulunda Bahar Şeker, Dernek Başkanı olarak seçildi. Divan başkanlığını Nizamettin Bilici’nin yaptığı genel kurulda, Bahar şeker ve Dursun Ali Kabaoğlu üye, Ercan Dursun katip üye olarak görev aldı.

4 gün önce Asayiş

74 ilde Ruhsatsız Silah Taşıyan Şahıslara ve Silah Kaçakçılarına Yönelik “MERCEK-17” Operasyonlarında 869 Şüpheli Hakkında İşlem Yapıldı.

4 gün önce Siyaset

Uşak İl Genel Meclisi’nde de dengeler değişti ve CHP’li üyelerin sayısı AK Parti’nin çok üzerine çıktı. Yeni dönemde İl Genel Meclisi Başkanı CHP’li Kadir Uslu oldu.

4 gün önce Spor

Uşak'lı Mili Motosikletçi Asrın Rodi Pak Dünya Superbike 24 Saat Endurans Yarışı' nda piste çıkacak.

4 gün önce Gündem

Hem seçim çalışmaları sürecinde hem de göreve geldiği günden bu yana sığınmacı kişileri şehirde istemediğini ve kendi halkına daha huzurlu bir ortam sunacağını söyleyen Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, sözünün arkasında durdu. Ruhsatı olmayan yabancı işletmeler Başkan Yalım’ın talimatıyla mühürlenerek kapatıldı.

1 hafta önce Gündem

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, Vali Turan Ergün, Uşak Emniyet Müdürlüğü ve İl Protokol üyeleri ile şehitlerimizi ziyaret etti.

1 hafta önce Siyaset

Özkan Yalım Başkanlığında dün gerçekleştirilen Belediye Meclisi toplantısında Başkan yardımcıları netleşti.

1 hafta önce Asayiş

Uşak’ta durdurulan bir otomobilden 693 adet A4 Sentetik Bonzai, 10 adet sentetik ecza, bir miktar eroin ve 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

1 hafta önce Spor

Süper Kupa'da 1’inci dakikada Galatasaray’ın 1-0 öne geçtiği maçta Fenerbahçe’nin sahadan çekilmesi ile maç tatil edildi.