Uşakspor Artık Uşak'ın Uşakspor Artık Uşak'ın

Uşak Yenişehir'de başlayan yangın, Uşak itfaiyesi ve Organize Sanayi Bölgesi'nden gelen ekiplerin yoğun uğraşları sonucunda kontrol altına alındı. Yangının başlamasının ardından hızla olay yerine intikal eden ekipler, alevlerin daha geniş bir alana yayılmasını önlemek için büyük bir özveriyle çalıştılar. Yangına müdahalede kullanılan modern ekipmanlar ve etkili stratejiler sayesinde, yangının çevredeki yerleşim yerlerine ve fabrikalara sıçraması engellendi. Soğutma işlemlerinin başlamasıyla birlikte, yangının tamamen söndürülmesi için hummalı bir çalışma yürütüldü.

Olay yerine gelen Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım, yangının seyrini yakından takip etti. Belediye Başkanı Özkan Yalım, ekiplerin soğutma çalışmalarına başlamasına kadar alanda bekleyerek, süreci anbean izledi ve yetkililerden sürekli bilgi aldı. Yangının kontrol altına alınmasının ardından bir açıklama yapan Belediye Başkanı Başkan Özkan Yalım, yangına hızlı ve etkili müdahale eden itfaiye ve sanayi bölgesi ekiplerine teşekkür etti.

Yenişehir halkı, yangının kontrol altına alınmasıyla rahat bir nefes aldı. Ekiplerin titiz çalışmaları sayesinde, yangının neden olduğu hasar minimum düzeyde tutuldu, bölge halkı, yangının söndürülmesinde emeği geçen tüm ekiplere minnettar olduklarını dile getirdi.

Editör: Mehmet Alperen CİNCİ