Haber videoları için tıklayınız :https://youtu.be/uC9OPTLE6jM   https://youtu.be/PedEqcLNoYI     https://youtu.be/e879efdB83U

Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi  Genç İletişimciler Topluluğu tarafından yaklaşık üç aydır devam eden Oyunculuk Atölyesi sona erdi.  Uşaklı Aktör Mehmet Pala’nın eğitmenliğini üstlendiği Oyunculuk atölyesi sonunda, tören düzenlenerek atölyeyi başarıyla bitiren öğrencilere sertifikaları takdim edildi.

Programa Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Sezgin, Genç İletişimciler Topluluğu Danışmanı Öğr. Gör. Ali Mutlu İletişim Fakültesi Hocalarından Doç. Dr. Özlem Duğan  ve Uşaklı Sanatçı Mehmet Pala’nın yanı sıra bir çok öğrenci katıldı.

Topluluk danışmanı ve İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi  Ali Mutlu yaptığı açılış konuşmasında  Genç İletişimciler Topluluğu olarak öğrencileri sektöre hazırlamak adına etkinlikler düzenledikleri belirterek Aktör Mehmet Pala’nın öğrencilere ders vermesinin büyük bir fırsat olduğunu ifade etti. Bu çalışmayı yapmak istediklerini Mehmet Pala’ya söylediklerinde elimizden ne geliyorsa Uşak Üniversitesi ve ülkemizin gençleri için yapmaya hazırım yanıtını aldığında çok mutlu olduğunu ifade eden Mutlu;  derslerin  disiplinli bir şekilde profesyonel olarak geçtiğini söyledi. Öğrencilerin Kurs sonrası başarılarından gurur duyduğunu ifade eden Ali Mutlu Genç İletişimciler Topluluğu olarak bu tür  faaliyetlerine devam edeceklerini belirterek Başta İletişim Fakültesi Dekanına ve Oyuncu Mehmet Palaya teşekkür ederek  sözlerine son verdi.

3C774Bf5 Ac45 453B B6B9 0Fd1C8A31941

Uşaklı Ünlü Aktör Mehmet Pala; Tecrübelerimi aktarmaya her zaman hazırım

Uşaklı Ünlü Aktör Mehmet Pala konuşmasında öğrencilerin her alandan kendini geliştirmesi ve çeşitli donanımlar edinmeleri gerektiğini vurguladı.  Gelecekte rakiplerinin bir adım önüne geçebilmeleri ve daha kolay iş imkanı bulabilmelerinin yolunun her gün kendini geliştirmekten geçtiğini söyleyen Pala öğrencilerin mesleki ve kişisel gelişimleri noktasında  yabancı dil bilmeleri bir enstrüman çalabilmeleri bir drama dersi almaları, bu tarz atölye faaliyetlerine katılmalarının önemine değindi.

Pala öğrencilere sizler ülkemizin geleceğinde karar mercilerine oturacak insanlarsınız hepinizin donanımlı bilgili kültürlü olabilmesi için  bizler her zaman  tecrübelerimizi size aktarabilmekten mutluluk duyarız dedi.

Başta İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Sezgin Hocamız olmak üzere bütün bu oluşumun hayata geçmesinde büyük pay sahibi olan Öğr. Gör. Ali Mutlu Hocamıza, Genç İletişimciler Topluluğuna ve başından sonuna kadar büyük disiplin özveri ve fedakarlıkla çalışan tüm öğrencilerime teşekkür ederim diyerek sözlerine son verdi.

İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Sezgin konuşmasında öğrencilerin  kendilerini geliştirmeleri adına yapmış oldukları her etkinliğe destek verdiklerini ifade ederek Üniversite ve fakülte  yönetimi bu tarz etkinlikleri oldukça önemsediklerini ifade etti. İletişim fakültesi olarak bütün olanaklarını öğrencilere aktarabilmek için çalıştıklarını belirten Sezgin oyunculuk atölyesinin öğrencilere çok büyük katkısı olduğunu dersleri bizzat takip ederek öğrencilerdeki büyük değişimi gördüğünü belirtti.

Ünlü Aktör Mehmet Pala ya zamanını ayırıp tecrübe, bilgi ve birikimlerini İletişim Fakültesi öğrencilerine aktardığı için teşekkür ederek sözlerini bitiren Sezgin ardından Pala’ya Uşak Üniversitesi adına teşekkür plaketi takdim etti.

Uşak Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi üzerinden bu kursların devam edeceğini belirten Pala amacımız Üniversitesi ve Uşak halkını entegre edebilmektir dedi. Bundan sonra  derslere sadece öğrencilerin değil  halkında katılabileceğini ifade eden Pala kişisel ve mesleki gelişimine katkı sağlamak isteyen herkesi kurslara beklediklerini belirtti.

(Başvurular Uşak Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezine yapılacaktır),

1F7D9023 C53E 4F5B 9119 3Bda09Ce5Fde

Gençlik Festivali Unutulmaz Görüntülerle Kapanış Yaptı Gençlik Festivali Unutulmaz Görüntülerle Kapanış Yaptı

52Fccca8 6B06 47D8 Aa43 97C7A7Dabdf3

Editör: Mehmet Alperen CİNCİ