Kentin her kesimini kucaklayan ve Banaz'ı daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmeyi amaçlayan bu projeler, Banazlıların hayatını kolaylaştıracak, sosyal yaşamı güçlendirecek ve ekonomik anlamda destek olacak nitelikte.

Etem Erdem'in Banaz için hayata geçireceği projeler arasında öne çıkanlar şöyle:

Dijital Belediyecilik Projesi: Banaz Belediyesi artık parmaklarınızın ucunda! Tüm belediye işlemleri tek tuşla ve hızlı bir şekilde gerçekleşecek. İşlemlerinizin sürecini takip edebileceksiniz. Herkese eşit ve hızlı hizmet sunulacak.

Emeklilere ve Yaş Almışlara Özel Hizmetler: 65 yaş üstü Banazlılara tüm tesislerde ücretsiz giriş imkanı. Hamam Boğazı'nda ücretsiz giriş ve fizyoterapist hizmeti. Düzenli ev temizlik ve tadilat hizmetleri. Şehir içi ücretsiz taşıma hizmeti.

Spor ve Kültür Projeleri: Her mahalleye aydınlatmalı spor kompleksi ve piknik alanı. Banaz Belediye Spor'un yeniden açılması. Ücretsiz spor ve müzik kursları. Kapalı alan çocuk oyun evi. İlk ve orta öğrenim öğrencileri için Belediye ödev evi. Banazlı üniversite öğrencilerine burs ve yurt destekleri.

Hamamboğazını Projesi: Hamamboğazı'nın her Banazlı için ulaşılabilir ve ucuz hale getirilmesi. Emeklilere ve yaş almışlara fizyoterapist hizmeti. Yeni ve modern bungalov evlerde kaplıca turizmi. Karavan ve kamp tesisleri. Doğa turizm rotaları. Çocuk ve gençler için izci kamp alanları ve spor tesisleri.

Anne ve Bebeklerimizin Yanındayız Projesi: Yeni doğan her bebeğe ve annesine anne-bebek paketi. ANNE KART ile 0-4 yaş çocukları ve annelerine ücretsiz şehir içi ulaşım. İhtiyaç sahiplerine ücretsiz kreş hizmeti.

Kent Konseyi ve Katılımcılık: Muhtar Meclisi, Kadın Meclisi, Genç Meclisi ve Çocuk Meclisi ile "Kent Konseyi" oluşturulacak. Kent konseyinde alınan kararlar dikkate alınacak.

Esnaflara Destek: Banazlı esnaflara belediye meclisinde yer verilmesi. Şehir içi tır otoparkı sorununun çözülmesi. Organize Sanayi alanlarında Banazlı taşıyıcılara öncelik. Esnafların taleplerinin dinlenmesi ve çözüme kavuşturulması. Mevcut belediye binasının yeni iş merkezi olarak kullanılması.

Modern Otobüs Durakları Projesi: Korunaklı duraklar ile çocuklar, yaş almışlar, iş için yola düşmüş Banazlı emekçiler ve halkımız sert mevsim şartlarından korunacak.

Can Dost Yuvası Projesi: CANDOST yuvası yapılması. Mama üretim tesisinde gıda fazlalıklarının kedi-köpek mamasına dönüştürülmesi. Can dostlarımızın sahiplenilmesi ve bakımının teşvik edilmesi.

Pazar Yeri Projeleri: Güneş enerjili kapalı Salı Pazarı. Modernize edilmiş Cumartesi Pazarı. Güneş enerji sistemleri ile konforlu pazar yerleri.

Kadınlarımız Üretecek, Satacak, Kazanacak: Yol üzerine yöresel ürünlerin satıldığı "HANIMELİ PAZARI". Kadınlara meslek edindirme kursları. Kadınların üretim yapması ve iş hayatına katılmasının teşviki. E-ticaret ile dünya pazarına erişim.

Otogar Projesi: Yeni ve modern otogar inşası.

İhtisas Organize Sanayi Projesi: Banazlılara öncelik verilen yeni yatırımlar. Organize Sanayi ve Sera Organize Sanayi Bölgesi destekleri.

Cenaze Hizmetleri Projemiz: Ücretsiz cenaze hizmetleri. Cenaze nakil araçları hizmeti. Mezarlık bakım ve düzenlemeleri.

Tarım ve Hayvancılık Projeleri: Gübre desteği. Meyve yetiştiriciliği teşviki. Yerli tohum ve organik tarım destekleri. Modern hayvan pazarı. Düzenli veteriner hizmetleri.

Yeşil ve Temiz Banaz Projesi: Ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları. Çöp ve geri dönüşüm sistemlerinin güçlendirilmesi. Şehir içi temizlik hizmetlerinin artırılması. Atık su arıtma tesislerinin modernizasyonu. Enerji tasarrufu ve çevre düzenlemeleri.

Sera Organize Sanayi Bölgesi Projesi: Yatırımcıları Banaz'a çekmek için kurulacak olan Sera Organize Sanayi Bölgesi ile iş imkanları artacak, ekonomik büyüme hızlanacak.

Organize Sanayi Bölgesi Projesi: 10 yıldır adı geçen, ancak hayata geçmemiş Organize Sanayi Bölgesi hızla hayata geçirilecek. Kamulaştırma işlemleri hızlandırılarak, altyapısı tamamlanacak. Uzman kadro desteğiyle proje ve ihale süreci hızla tamamlanacak. İş arayanlara ve işverenlere ise belediye tarafından kurulacak istihdam ofisi ile tam destek sağlanacak.

Uşak İl Genel Meclisi Başkanlığına CHP’li Kadir Uslu Seçildi Uşak İl Genel Meclisi Başkanlığına CHP’li Kadir Uslu Seçildi

Bu kapsamlı projelerle Etem Erdem, Banaz'ın geleceğini parlak bir şekilde şekillendirmeyi amaçlıyor. Şehrin her alanında kalkınma ve gelişme hedefleyen bu projeler, Banazlıların yaşam kalitesini yükseltmeyi ve ilçeyi daha yaşanabilir hale getirmeyi hedefliyor. Etem Erdem'in Banaz için sunduğu bu dolu dolu projeler, rakiplerine fark atarak Banazlıların güvenini kazanıyor.