SESSİZ ÇOĞUNLUĞUN TÜM DESTEĞİNİ YANINA ALAN ETHEM ERDEM SON HAFTA İKTİDAR TURUNA ÇIKIYOR

Belediye Başkan Yardımcıları Belli Oldu Belediye Başkan Yardımcıları Belli Oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Banaz Belediye Başkan adayı Etem Erdem, Cumartesi günü büyük bir kalabalıkla birlikte Banaz Pazarı'nı ziyaret etti. Pazar esnafına hayırlı işler dileyen ve Ramazan ayını kutlayan Erdem, aynı zamanda vatandaşlarla Güneş Enerjili Kapalı Pazar Yeri Projesi hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Kalabalık arasında alışveriş yapan esnaf kardeşlerine ve Banazlı hemşehrilerine proje detaylarını anlatan Erdem, bu projenin Banazlılara rahat bir alışveriş ortamı sunacağını vurguladı. Özellikle soğuk kış günlerinde pazar yerinde ısınma sorunu yaşayan esnafların rahatlığını düşünen Erdem, bu projenin Banaz pazarına önemli bir katkı sağlayacağını belirtti.

Pazar esnafının sıcak karşılaması ve güler yüzü, ziyarete coşku kattı. Özellikle balık satışı yapan esnaflar, Etem Erdem'i "Hoş geldiniz Başkanım" sloganları ile karşıladılar. Pazarda dolaşırken hemşehrilerinden gelen destek sözlerini de memnuniyetle karşılayan Erdem, Banazlıların kendisine gösterdiği ilgi ve destekten dolayı teşekkür etti.

Pazar ziyaretinin ardından coşkulu kalabalığı arkasına alan Etem Erdem, Cumhuriyet Halk Partisi Banaz İlçe Binası'na doğru yürüyüşe geçti. Şarkılar ve bayraklar eşliğinde yürüyen Erdem, Banazlı hemşehrilerini ve esnafları selamladı. Balkonlardan yükselen alkış sesleri ve destek mesajlarıyla karşılanan Erdem, Banaz halkının desteğiyle seçim sürecini başarılı bir şekilde yönetmeyi hedefliyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan adayı Etem Erdem, Banaz'da gerçekleştirdiği etkin ziyaretlerle ve projeleriyle halkın gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Seçim gününe kadar sürecek olan bu coşkulu kampanya, Banazlıların umutlarını yükseltirken, Erdem'in de kararlılığını ve Banaz için olan azmini bir kez daha ortaya koyuyor.