Zafer Partisi Uşak İl Başkanı Hakan Savaş ve Parti teşkilatlarıyla beraber düzenlenen kahvaltıda basın mensuplarına, Furkan Kaya Uşak Belediye Başkan adayı olarak tanıtıldı. Savaş basın mensuplarına önemli açıklamalarda bulundu.

“UŞAK UZUN ZAMANDIR YÖNETİLMİYOR”

Basın mensuplarına açıklamada bulunan Savaş, “Uşak uzun zamandır yönetilmiyor yalnızca Belediye anlamında değil, Uşak Halkına sahip çıkılmıyor Uşak kaderine terk edilmiştir” ifadelerini kullandı.

“BİZİM HİÇ KİMSEYLE PAZARLIĞIMIZ YOKTUR”

Savaş, Son seçimde yüzde 2.5 oy aldınız kazanmasınız aday çıkarmayın diyenler oldu. Bizim ideallerimiz belli yolumuz belli biz ezilenlerin, Suriye’den kaçan burada keyif içinde yaşayanlar varken, Suriye de şehit düşenlerin ve gazi olanların anne ve babalarının partisiyiz. Zafer Partisi, kimsenin söyleyemediğini iktidara karşı söyleyebilen tek partidir. Çünkü Bizim hiç kimseyle pazarlığımız yoktur. Uşak için Belediye Başkan adayları açıklandı ama hiçbiri Uşak’ın 10 yıldır nasıl heba edildiğinden bahsetmiyor. Biz seçim kampanyalarımızı yürütürken halkımıza bunlardan da bahsedeceklerini belirtti. 

“ADAYIMIZI AÇIKLAMAMIZ BİRAZ GECİKTİ”

Savaş, Adayımızı açıklamamız biraz gecikti, Haftaya yeni bir toplantı düzenleneceğini ve projeler hakkında bilgi vereceklerini açıkladı.

Uşakspor Aşkı Parti Değiştirtdi Uşakspor Aşkı Parti Değiştirtdi

Zafer Partisi Uşak Belediye Başkan adayı Furkan Kaya 11 yıldır Uşak’ta olduğunu ve Uşak Üniversitesini bitirdiğini anlattı. Kaya, Seçim kampanyamız boyunca dolaşmadık mahalle sıkılmadık el bırakmayacağız elimizden gelen her şeyi Uşak için yapacağız dedi.