ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ UŞAK BELEDİYESİ İLE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ YAPACAK

Sosyal Belediyecilik anlayışında Türkiye’de çok önemli bir projeye imza atan ve pandemi döneminde tüm Türkiye’nin sevgisini kazanan Mansur Yavaş'ın gözü Uşakta, Özkan Yalım’ın Uşak Belediye Başkanı olması durumunda iş birliği protokolü yapacaklarını belirtti.

‘’ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ FAZLASIYLA UŞAK İÇİN VERECEĞİZ’’

Yavaş, “Sevgili Uşaklılar tarhananın başkenti Uşaklılar, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. İnşallah Özkan Başkanımla güzel bir iş birliği protokolü yapmak suretiyle Uşak'ı gereken desteği vereceğiz. Özkan Başkanımın Güzel projeleri var biz de benzerlerini zaten Ankara'da uyguluyoruz. İnşallah Uşak halkı yaşadığı kentten keyif alan konforlu bir hayat yaşayacak bizler de elimizden gelen desteği fazlasıyla vereceğiz.

‘’ÖZKAN BAŞKAN’A İNANCIM TAMDIR’’

Yavaş, ‘‘Özkan Başkanım zaten tecrübeli bir Başkan, siyasette de tecrübeli, çok güzel hizmetler edeceğine inancım tamdır. Hayırlı uğurlu olsun’’ ifadelerini kullandı.

YALIM EMEKLİYE MÜJDEYİ MANSUR BAŞKANLA BİRLİKTE VERDİ

Bir Belediye Festivale 51 Milyon Para mı Harcar? Bir Belediye Festivale 51 Milyon Para mı Harcar?

Yalım ’’Ankara'da yönetilen sistemle biz de Uşak'ı yöneteceğiz özellikle de son günlerde Ankara'da geçim sıkıntısı çeken tüm emekli vatandaşlarımıza verilen desteği, biz de örnek alıp Uşak'ta Asgari Ücretten düşük maaş alan tüm emeklilerimize, Dul ve Yetim aylığı alanlar da dahil, ihtiyaç sahiplerine Belediye Başkanlığımız sürecinde aylık 1000 TL ekonomik destek ve de reçete karşılığı aylık 400 TL ilaç desteği vereceğiz, sizlerin önderliğinde biz bu projelerimizle vatandaşımızla birlikte kol kola Belediyemizi yöneteceğiz, Uşak’ımıza hayırlı olsun’ dedi.

Yalım, programla ilgili sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada “Geçmiş yıllara dayanan hukukumuzdan dolayı Sayın Mansur Yavaş Uşak seçim sonuçlarını merakla beklediğini ifade ederek Başkanlığımız döneminde güzel bir iş birliği protokolü yapacağını, Uşak’a her türlü desteğe hazır olduğunu söyledi. Sayın Mansur Başkanımızın Uşak’a olan ilgi ve alakaları bizleri mest etti. Bizde buradan Uşak’a Anakara Modelini getireceğimizi kendilerine ifade ettik. 31 Mart’ta Birlikte Başaracağız, Uşak Kazanacak!’ diyerek sözlerini noktaladı.