Asıl amacı dayanışma, paylaşma ve kardeşliği esas alan ve ahenk içinde huzurlu bir toplumsal düzenin tesis edilmesini hedefleyen Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları Başkanlığı (KAÇEP)  İl komisyonu  ev ev dolaşıyor.

Komisyon üyeleriyle birlikte kadınlarla bir araya gelerek, Devlet BAHÇELİ’nin selamını ulaştıran komisyon üyeleri vatandaşların  sorunlarını dinliyor.Cumhur İttifakının yaptığı yatırımları anlatıyor. Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte broşür de dağıtan KAÇEP Komisyonu Uşak’ta kadınların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

KAÇEP Komiyon üyeleri adına konuşma yapan MHP İl eski Kadın Kolları Başkanı Sema UĞRASIZ;’’ KAÇEP, Tüm kadınlarımız , çocuklarımız ve engelli vatandaşlarımızla kucaklaşmak, onların sorun ve ihtiyaçlarını belirlemek, parti politikalarımızı ve projelerimizi onların görüşleri doğrultusunda geliştirmek, memleketimiz ve milletimizle ilgili duygularını paylaşmak amacıyla Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları Başkanlığı  kurulmuştur.

Tüm vatandaşlarımız bilmelidirler ki Milliyetçi Hareket Partisi olarak sorun ve sıkıntılarınızın farkındayız ve her zaman yanınızdayız.

Bizde bu bağlamda KAÇEP Uşak İl Komisyonu olarak geniş bir ekiple sahada 14 Mayıs 2023 Pazar Günü yapılacak seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi Adaylarımız Ayhan KINDEN-Oğuz ÇAKMAK-Muzaffer Sait DÖNMEZ'e ve Cumhurbaşkanımıza oy istiyoruz.

Kadın üyelerimizde ciddi bir artış var.İşin en güzel tarafı da şu; talep kadınlardan geliyor,biz seçim çalışmasındayken onlar üye olmayı istiyor.Bizim için gurur verici. Hatta numaramızı bilmeyen, tanımayan insanlar seçim döneminde biz sahadayken sosyal medya aracılığıyla ulaşmaya çalışıyorlar. Oradan ulaşamayanlar mail atıyorlar bu da heyecan verici oluyor bizim için. Bütün kadınlarımızın fikrine önem veriyoruz, dinliyoruz. Bazen aklına takılanlar için gece 12’de arayanlar oluyor. Elimizden geldiğince ulaşılabilir olmaya çalışıyoruz. Bence ortaya koyduğunuz samimiyet çok önemli çünkü sizi hiç tanımayan bir insan sizi giydiğiniz ceketten bile hatırlıyor.’’dedi.